BOON, Louis Paul Het bos bij nacht. Etsen Yves Rhayé. (Aalst, Hoofts bibliofiele serie, 1978), plano, losbladig, orig. linnen map. Mooi ex.Volledig met vier gedichten van Louis Paul Boon en vier verhoogde etsen van Yves Rhayé. Oplage van 63 ex. Eén van 13 (nr IV) voor medewerkers. Etsen door Rhayé genummerd en gesigneerd. Colofon gesign. door L.P. Boon en Yves Rhayé.