Élisée MACLET (1881-1962)...
Élisée MACLET (1881-1962)
La Vague.
Huile sur toile.
Signée en bas à droite.
54 x 73 cm.
- The cost is converted to USD at the rate of 1 EUR = 1.232825 USD on 2018-04-13.
Lot number