NEDERLAND, HOLLAND, Graafschap, Dirk V (1061-1091) of Floris II

NEDERLAND, HOLLAND, Graafschap, Dirk V (1061-1091) of Floris II (1091-1121), AR denier, ca. 1080-1100, Vlaardingen. Vz/ + GREVE Bb. r. met zwaard. Kz/ + MONETA Gebouw met twee torens onder een kruisje. Ilisch I, 13.2; de Jonghe, RBN (1874), p. 106, p. V, 10; Grolle p. 37, nota I (Otto de Rijke, graaf van Zutphen). 0,51 g. Uiterst zeldzaam. Mooie patina.
Zeer Fraai à Prachtig
Very Fine - Extremely Fine