Anthonie Jacobus van Wijngaerdt, l.u.sig.

Anthonie Jacobus van Wijngaerdt, l.u.sig., Rotterdam 1808 - 1887 Haarlem, "Hirten mit Vieh am Ufer", Öl/Holz, 23,5 x 36 cm, restauriert (39874/69)