Preußen Wilhelm II., 1888-1918 20 Mark 1915 A. Kaiser in Uniform
Preußen
Wilhelm II., 1888-1918
20 Mark 1915 A. Kaiser in Uniform. vorzüglich/Stempelglanz, selten. Jaeger 253.
- The cost is converted to USD at the rate of 1 EUR = 1.073275 USD on 2023-09-11.
Lot number